DERGİ

divider
₺0,00
divider

Dergi Baskı Hakkında

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir dergi sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan dergi baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar. dergi baskı sahibi olmanız firmanız için önemlidir çünkü, gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse ofisinize gelen ziyaretçilerin inceleyebilecekleri bu basılı yayınlar, firmanızın ön yüzüdür.

İstediğiniz sayfa sayısına göre dergi seçiminizi yaptıktan ve adedi belirledikten sonra Kristalbasim.com üzerinden baskıya hazır olan dergi tasarımınızı bize iletmeniz yeterli.

 

Dergi Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  •   Dergi tasarım aşamasına geldiğinizde başka firmaların kataloglarını inceleyerek örnek tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle rakip firmalarınızın dergilerini incelemek, öne çıkarmanız ya da farklılaşmanız gereken noktaları fark etmenize olanak sağlar.  
  •   Katalog ürün gamınızı tam olarak yansıtıp yansıtmadığından emin olun. 
  •   Müşterilerinizin öncelikli olarak ihtiyaç duyduğu bilgileri öne çıkarın. 
  •   Müşterilerinizin belli dönemlerde farklı ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulundurarak sezon trendlerine uygun bir katalog hazırlayın. Tüm ürün ve hizmetleriniz için tek bir dergiler hazırlamak yerine, her sezona özel dergiler hazırlayarak daha ayrıntılı bilgiye yer verebilirsiniz. 
  •   Dergilerinizin fotoğraf ve grafiklerle desteklemeniz, daha doyurucu bir bilgi akışı sağlamanıza ve ürünlerinizin müşteriler tarafından daha rahat anlaşılmasına yardımcı olur.

    Not: Dergi fiyatlarınızı, Fiyat Hesaplama bölümümüzden kolayca hesaplayabilrsiniz.

Toplam Yorum: 0
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel