DİPLOMAT ZARF

divider
₺0,00
divider

Diplomat Zarf Baskı Hakkında

Diplomat zarf, firmaların kurumsal işlerinde kullandıkları zarflara verilen isimdir. Diplomat zarflar; kurumsal yazışmalarda, firma içerisinde ve firmaların müşterilerine yaptıkları gönderimlerde kullanılır. Bu ürünün temel işlevi ise kurumsal bir imaj yaratarak, markaya değer katmak ve bu yolla markaya duyulan güveni artırmaktır.

İki çeşit diplomat zarf çeşidi bulunmaktadır; bunlardan biri içerinde alıcı bilgilerinin yer alabileceği pencereli diplomat zarfı, diğeri ise üzerine alıcı bilgilerinin yazılabileceği veya etiketle yapıştırılabileceği penceresiz diplomat zarfıdır. Pencereli diplomat zarfları genellikle posta/kargo ile gönderilecek olan zarflar için tercih edilir.

Diplomat zarfın kulak kısmında yapışkan silikon mevcuttur, üzerinde bulunan ince kağıdı kaldırdığınızda zarfın kulağını yapıştırabilirsiniz.

 Diplomat Zarf Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  •   Diplomat zarfların üzerinde firmanızın logo, adres ve telefon gibi bilgilerine yer vermek müşterilerinizin sizinle kolayca iletişime geçmesine olanak sağlar.
  •   Tasarımınızı hazırlarken baskıya uygun formatta çalışmaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle tasarımınızı hazırlarken hazır diplomat zarf şablonlarını ücretsiz olarak kullanabileceğinizi unutmayın.
  •   Zarflarda tek yüze baskı yapılacağını unutmamalısınız. Arka yüzüne ve kulak kısmına baskı yapılamamaktadır.
  •   Baskı renk sayısını belirlerken logonuzda kullanılan renk sayısını dikkate almalısınız.
Toplam Yorum: 0
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel