CEPLİ DOSYA

divider
₺0,00
divider

Cepli Dosya Hakkında

Cepli dosyalar, kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz ve firmanızın profesyonel imajına olumlu yönde katkı sağlayabilecek en iyi araçlardan biridir. Tüm çalışma materyallerinizi bir arada tutarken, şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.

Cepli dosyalar, tüm promosyon malzemelerinizi tek bir çatı altında toplayıp kolayca taşımanıza olanak sağlar. Aynı zamanda sözleşmeler, dosyalar ve sunum materyallerinizi taşımak için de uygun bir araçtır. Şirket logonuzun ve iletişim bilgilerinizin yazılı olduğu cepli dosya baskıları, bu özelliği sayesinde, siz işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı da beraberinizde taşımanıza yardımcı olur. Böylelikle toplantı ve görüşmelerde siz hiçbir çaba göstermeden kendi reklam malzemenizi de yanınızda götürmüş olursunuz.

Baskı adedinizi seçin ve online cepli dosya siparişinizi oluşturun. Sonrasında baskıya hazır bulunan tasarım dosyasını yükleyerek siparişinizi tamamlayın.

Cepli Dosya Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  •   Kristalbasim.com’da cepli dosyalarınıza tek yön olarak baskı yapabilirsiniz. İleteceğiniz tasarım dosyasında her iki yüzün tasarımlarının da yer aldığından emin olun.
  •   Cepli dosya baskınızda kurum logo ve iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin.
  •   Örnek cepli dosya tasarımlarını incelemek, oluşturacağınız tasarım için size ilham verir.
  •   Sade fakat etkileyici bir tasarım, dosyalarınızın daha çok dikkat çekmesine yardımcı olur.
  •   A4 ebadındaki sayfalar için uygundur.

 

Toplam Yorum: 0
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel