BAYRAK ÇEŞİTLERİ

divider
₺0,00
divider

Yelken Bayrak Baskı Hakkında

Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar organizasyonlarına, mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Yelken bayrak bir diğer adıyla plaj bayrağı üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.Yelken bayrak kesimi tercihinize bağlı olarak değişir. Bayrağınızı yelken bayrak, L bayrak veya damla bayrak şeklinde kestirebilirsiniz.

Malzeme Bilgisi;

 •   Bayraklarda kullanılan malzeme ekonomik ve standart seçeneklerinde farklılıklar göstermektedir. Ekonomik seçeneğinde bayrak 90 gr. raşel kumaş, malzeme demirdir; standart seçenekte ise bayrak 110 gr. raşel kumaş, malzeme alüminyumdur.
 •   Kısa süreli kullanımlar için ekonomik malzemeyi promosyon ürün olarak tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için ve dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması açısından standart malzeme tercih etmeniz önerilir.
 •   Direk boyu bayrak boyutundan 50 cm daha fazladır, 50 cm'lik kısım bidona takılmaktadır.
 •   Bayrağı bidona takmak için gerekli olan tıpa, bidonun altında yer almaktadır.

  Yelken Bayrak Kullanım Alanları

  Plaj bayrak, dubalı bayrak veya olta bayrak olarak da bilinen yelken bayrağı, tanıtım yapmak istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Yelken bayrak reklam, kampanya, duyuru, fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Mağaza önleri, fuar standları veya firma tanıtımlarında kullanacağınız yelken bayrak fark edilmenizi sağlar. Yelken bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki nedeniyle çok tercih edilen reklam materyalleri arasındadır.

   

  Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  •   İçerik seçimini doğru seçtiğinizden emin olunuz.
  •   Yelken bayrak tasarımınızı baskı onayı vermeden mutlaka kontrol edin.
  •   Yelken bayrak tasarımınızın etkili olması için çarpıcı görsel ve doğru sloganı tercih edin.
  •   Yelken bayrak kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Bu nedenle firma bilgilerinizin, logonuzun yer almasını sağlayın.        
  •   Sipariş vereceğiniz ürün ölçünüz ile tasarım ölçünüzün aynı olmalı ve taşma payı verilmeli.
  •   Uyarı: Bayrak ürünlerimizde kumaşa baskı yapıldığı için, kağıda baskı yapılan ürünlere ve ekranda görünen renklere göre %10-15 oranında ton farkı oluşabilir. Kurumsal renkleriniz için mutlaka Pantone renklerinizi belirtmenizi rica ederiz.

   Not: Lisans gerektiren tasarımlara ilişkin ürünler basılamamaktadır.

Toplam Yorum: 0
 • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
Kötü
Mükemmel